LINK BOXES

LINK BOXES

ElFurat Dış Ticaret, yine bir başka müşteri talepleri doğrultusunda özel üretim olarak hazırlanmış ‘Bağlantı Kutuları’nın ihracatını sağlamış bulunmaktadır.

Yer altı kablo sistemlerinin bir tamamlayıcı aksesuar özelliğinde bulunan bu Bağlantı Kutuları, kablo ekranlarında oluşabilecek gerilimi sınırlandırmak, bu gerilim neticesinde oluşabilecek akımı elimine etmek ve herhangi bir kısa devre durumunda akımın toprağa akmasını sağlayabilecek biçimde dizayn edilmiştir.

Genel olarak bu Bağlantı Kutuları, diğer yardımcı elemanların korunaklı, güvenli ve uzun ömürlü çalışmalarını amaçlamakta olup kalıcı çözümler sağlamayı hedefler. Kablolarda oluşabilecek herhangi bir çatlama, kesilme ya da delinme ihtimallerine karşılık kolaylıkla sökülebilir ve takılabilir yapıda üretilirler.

Gelen istek ve taleplere göre Bağlantı Kutuları’nın hangi tip ve hangi bağlantı yönteminin uygun olabileceği tespit edilip kullanım amacına göre çizimler sayesinde karşılıklı anlaşma sağlanıp özel üretim tamamlanır. ElFurat Dış Ticaret olarak en çok önem verdiğimiz müşteri memnuniyetini, taleplerin doğru karşılanması ve siparişin tüm aksesuarlarıyla tüm denetimlerden onay aldıktan sonra zamanında ve istenilen noktaya teslimatının gerçekleşmesi ile sağlamaktayız.